En dag på Kampan Olivia är grym på roddmaskin! Lycka är en ledig dag att bara göra det som faller en in. Tillsammans med ..och massor av sol, bad, glass, korv, salta cashewnötter och tonfisksallad.
Åhg, vad trevligt! Vad du ser fresh ut efter semestern Anna, snyggt solbränd och oj vad vältränad! Låter och verkar som det var en underbar semester! Svara
Åh, ni ser ut att ha fortsatt semestern på hemmaplan 🙂 Och du ser jättevältränad ut, din mage är grym! (lite lätt avis…) *går iväg för att göra lite sit-ups* :p Svara
Åhg, vad trevligt!
Vad du ser fresh ut efter semestern Anna, snyggt solbränd och oj vad vältränad! Låter och verkar som det var en underbar semester!
Tack Carro! Lite solbränna gör underverk.. 🙂
Åh, ni ser ut att ha fortsatt semestern på hemmaplan 🙂 Och du ser jättevältränad ut, din mage är grym! (lite lätt avis…)
*går iväg för att göra lite sit-ups* :p
Haha! Rolig du är JoHo. Tack! Hoppas det gick bra att göra situps.. 🙂