Vill bara tacka för alla (över 200) kommentarer jag fått på mina inlägg sen bloggen bytte utseende och jag först nu kunnat godkänna. Lite snabbt tack, för här hemma råder vanligt vardagskaos med köttfärsklet och små iPhone- och TV-dos-tjuvar. Problemet är löst och jag kommer åt att godkänna kommentarer, men hinner tyvärr inte svara på över 100 frågor så skriv igen vid senare tillfälle om det är något du gärna vill ha svar på.
Är i alla fall så glad att ni är kvar och trodde ett tag ni övergett mig. STOR KRAM på er och åter till välling och pack av väskor till oss alla. Planera och strukturera är nyckeln till att hinna trycka in ett träningspass i det här fartfulla livet.
Och hämtmat till mig och mannen spar tid, energi och sätter guldkant på en vanlig måndag. Den står nu och frestas tills tvillingarna somnat.
Härligt att allt funkar igen 🙂 Lycka till med kaoset … efter en vabbdag känner jag mig lite ur fas med jobbet, men nu när sonen sover har jag hunnit jobba mig ikapp en del (och spana lite bloggar 😉 ) KRAM
Tack Terese! Och krya på lille Charles.
Kram
Jag älskar nya designen..Enkelt och stilrent men färgglatt..perfekt!! Nu har jag inte hunnit kika runt men jag skulle gärna vilja ha en ”snabbkategori” till gravidträningsövningarna från din senaste graviditet, de var sjukt bra inspiration tyckte jag, kanske de ligger kvar på andra bloggen?
Ha en fin dag i solen!
Kram Sofia
Känner igen den där tröjan 🙂