..ja barnen! De har fått stanna hos farmor och farfar en vecka. Med ledigt från förskolan kommer de ha det så bra på landet. Kunna springa nakna, bada och leka hela dagarna (de leker så otroligt bra ihop). Jag kommer sakna dem massor, men samtidigt njuta av att känna mig fri, träna när jag vill och slippa plocka leksaker varje dag. Puss på er älsklingar!
I morgon är jag ledig från jobbet och har planerat in ett pass förbränning och ett styrkepass + vila i solen däremellan. Skönt!
Tror att de kommer få härliga dagar i Dalarna samt att du får tillfälle att ladda batterierna och njuta lite av egentid! Den är också viktig, även om man efter någon dag längtar efter sina barn… 🙂
haha, vad skoj för dem! Vad härligt och lite vardas semester för er här hemma. Vore kul att ses, en fika eller en lite kortare långsam promenad (höften är inte så sugen på mer än så)?!